mockup poukazka latky celorocni eshop
od 500 Kč / ks

Chcete svým blízkým, kteří jsou šicími nadšenci, udělat radost? Kupte jim dárkovou poukázku na nákup látek v e-shopu FUNNY-BUNNY.

POU/500
vzorek
5 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZ/BIL
vzornik
120 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZORNIK
teplakovina bila
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu bílé s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BILA
teplakovina smetana
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu smetanové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMET
teplakovina vanilka
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu vanilky s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VANIL
teplakovina kanar
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kanárkové žluté s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KANAR
teplakovina zkoutek
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve žloutkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ZLOUTEK
teplakovina kari
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kari s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KARI
teplakovina pomeranc
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pomerančovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/POMER
teplakovina oranzova
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v oranžovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/ORANZ
teplakovina cihlova
319 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v cihlovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/CIHLA
lurex terakota
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v terakotovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TERAKOT
teplakovina oboustranna merunka
269 Kč / metr

Oboulící melírovaná teplákovina v meruňkovém odstínu je to pravé pro vaše nové kousky šatníku! Využijte je pro šití oblečení, u kterého můžete nechat zviditelnit rubní stranu.

TO230/MERUNKA
teplakovina pudr ruz
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu pudrové růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/PUDR
teplakovina staroruz
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu starorůžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/STARO
teplakovina mauve spec
od 269 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MAUVE
teplakovina koral melir
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu korál melír s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KORM
teplakovina dusty pink spec
269 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v dusty...

TNE290/DPINK
lurex dusty pink
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v odstínu dusty pink posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/PUDRR2
lurex ruzova
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v růžovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/RUZOVA
teplakovina baby pink
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby pink s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BPINK
teplakovina ruzova
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/RUZ
teplakovina malina
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MALI
teplakovina granatove jablko
od 269 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/GRAJAB
teplakovina oboustranna ruz
269 Kč / metr

Oboulící melírovaná teplákovina v růžovém odstínu je to pravé pro vaše nové kousky šatníku! Využijte je pro šití oblečení, u kterého můžete nechat zviditelnit rubní stranu.

TO230/RUZ
teplakovina losos
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v lososovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/LOSOS
teplakovina oboustranna jahoda
269 Kč / metr

Oboulící melírovaná teplákovina v jahodovém odstínu je to pravé pro vaše nové kousky šatníku! Využijte je pro šití oblečení, u kterého můžete nechat zviditelnit rubní stranu.

TO230/JAHODA
lurex smetanova jahoda
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v odstínu smetanové jahody posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má...

TT280/SMETJAH
teplakovina brusinka spec
299 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TPE290/BRUSIN
teplakovina červená
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v červeném odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/CERV
teplakovina vinova
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve vínovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VINO
lurex vinova
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina ve vínovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/VINOVA
teplakovina fuchsie
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu fuchsie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FUCHS
teplakovina švestka
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve švestkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SVESTKA
teplakovina lila
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lila s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/LILA
teplakovina fialovy melir
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ultraviolet melíru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VIOLETM
teplakovina svetly denim melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světlého denimu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETDEM
teplakovina mint
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mint s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MINT
teplakovina svetle fialova
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle fialové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVFIA
teplakovina baby blue
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby blue s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BBLUE
teplakovina dots azureblue gold
299 Kč / metr

Puntíková teplákovina v azure blue odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AZUREB-DOT
teplakovina dots azureblue
239 Kč / metr

Teplákovina v azure blue odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AZUREB
teplakovina dots aquamarine
239 Kč / metr

Teplákovina v aquamarine odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AQUAM
teplakovina smouli
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu šmoulí modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMOULI
lurex tyrkys
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v tyrkysovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TYRKYS
teplakovina azurova
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu azurové s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/AZURM
teplakovina chrpa
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu chrpy modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/CHRPA
teplakovina kralovsky modra
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu královské modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KRAMO
lurex pacifik4
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v odstínu pacifik posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/PACIFIK
teplakovina morsky melir
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mořského melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MORM
teplakovina holubi modr
319 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu holubí modři s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/HOLUBM
teplakovina tmave modra
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/TMAMO
teplakovina petrolej
od 269 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v petrolejovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/PETROL
teplakovina verde
269 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu verde s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VERDE
teplakovina tyrkys melir
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tyrkys melír s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/TYRKM
teplakovina hraskova
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu hráškově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/HRAS
lurex zelena
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v zeleném odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/ZELENA
grass green spec
od 269 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v grass green odstínu s větším podílem polyesteru v počesané i nepočesané variantě z rubové strany.

TNE290/GRASSG
teplakovina oboustranna limet
269 Kč / metr

Oboulící melírovaná teplákovina v limetkovém odstínu je to pravé pro vaše nové kousky šatníku! Využijte je pro šití oblečení, u kterého můžete nechat zviditelnit rubní stranu.

TO230/LIMETKA
smaragd
319 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve smaragdovém odstínu s větším podílem polyesteru v počesané variantě z rubové strany.

TPP340/SMARG
teplakovina zelena melir
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu zeleného melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290//ZELENM
teplakovina lahvove zelena
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lahvově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/LAHZ
lurex deep forest
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v odstínu deep forest posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/DEEPFOR
teplakovina forest green
od 269 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu forest green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FORGREEN
teplakovina jungle green
319 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jungle green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/JUNGLEG
teplakovina army
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v army odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ARMY
teplakovina khaki
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v khaki odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KHAKI
teplakovina oliva
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v olivovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/OLIVA
teplakovina bila kava
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ecru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BIKA
teplakovina piskova
319 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pískovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/PISEK
lurex hortice
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v hořčicovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/HORCICE
teplakovina velbloud
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu velbloud s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VELB
teplakovina mocca spec
od 269 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MOCCA
teplakovina dots late
239 Kč / metr

Teplákovina v latte odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/LATTE
teplakovina karamel
269 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v karamelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KARAM
teplakovina skorice melir
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu skořicového melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SKORM
teplakovina mlecna cokolada
319 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mléčné čokolády s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/MLCOKO
teplakovina čokoláda
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v čokoládovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/COKO
teplakovina tmave hneda
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu brownie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BROWN
teplakovina taupe spec
269 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/TAUPE
teplakovina modrosedy melir
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle modrého melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSEM
teplakovina ocelova svetla
319 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve světle ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/OCELSV
teplakovina ocelova
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/OCEL
lurex tmave modra
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v tmavě modrém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TMMODRA
teplakovina jeans melir
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jeans melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/JEANSM
teplakovina svetly melir
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETM
teplakovina beton
od 259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu beton s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BETON
lurex tmave seda
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v tmavě šedém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TMSEDA
teplakovina tmavy melir
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/TMASEM
teplakovina grafit melir
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu grafit melíru s příměsí elastanu a malého podílu polesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/GRAFM
teplakovina modro seda
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v modrošedém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSE
teplakovina černá
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v černém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/CERNA
lurex cerna
359 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v černém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou, takže...

TT280/CERNA
94 položek celkem
Zpět do obchodu