Teplákovina

vzorek
5 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZ/BIL
vzornik
120 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZORNIK
mockup poukazka latky celorocni eshop
od 500 Kč / ks

Chcete svým blízkým, kteří jsou šicími nadšenci, udělat radost? Kupte jim dárkovou poukázku na nákup látek v e-shopu FUNNY-BUNNY.

POU/500
teplakovina bila
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu bílé s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BILA
teplakovina smetana
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu smetanové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMET
teplakovina vanilka
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu vanilky s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VANIL
teplakovina kanar
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kanárkové žluté s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KANAR
teplakovina zkoutek
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve žloutkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ZLOUTEK
teplakovina kari
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kari s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KARI
teplakovina pomeranc
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pomerančovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/POMER
teplakovina oranzova
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v oranžovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/ORANZ
teplakovina cihlova
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v cihlovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/CIHLA
lurex terakota
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v terakotovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TERAKOT
teplakovina pudr ruz
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu pudrové růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/PUDR
lurex pudr ruz
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v odstínu pudrové růže posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/PUDRR
teplakovina staroruz
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu starorůžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/STARO
teplakovina mauve spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MAUVE
teplakovina koral melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu korál melír s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KORM
teplakovina dusty pink spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v dusty...

TNE290/DPINK
lurex dusty pink
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v odstínu dusty pink posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/PUDRR2
lurex ruzova
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v růžovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/RUZOVA
teplakovina baby pink
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby pink s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BPINK
teplakovina ruzova
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/RUZ
teplakovina malina
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MALI
teplakovina granatove jablko
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/GRAJAB
teplakovina losos
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v lososovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/LOSOS
teplakovina brusinka spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/BRUSIN
teplakovina červená
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v červeném odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/CERV
teplakovina vinova
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve vínovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VINO
teplakovina fuchsie
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu fuchsie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FUCHS
teplakovina švestka
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve švestkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SVESTKA
teplakovina lila
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lila s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/LILA
teplakovina fialovy melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ultraviolet melíru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VIOLETM
teplakovina svetly denim melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světlého denimu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETDEM
teplakovina mint
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mint s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MINT
teplakovina svetle fialova
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle fialové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVFIA
teplakovina baby blue
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby blue s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BBLUE
teplakovina modrosedy melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle modrého melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSEM
teplakovina smouli
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu šmoulí modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMOULI
lurex tyrkys
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v tyrkysovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TYRKYS
teplakovina azurova
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu azurové s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/AZURM
teplakovina chrpa
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu chrpy modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/CHRPA
teplakovina pomnenka
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pomněnkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/POMM
teplakovina kralovsky modra
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu královské modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KRAMO
teplakovina morsky melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mořského melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MORM
teplakovina holubi modr
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu holubí modři s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/HOLUBM
teplakovina tmave modra
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/TMAMO
teplakovina petrolej
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v petrolejovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/PETROL
teplakovina verde
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu verde s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VERDE
teplakovina tyrkys melir
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tyrkys melír s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/TYRKM
teplakovina hraskova
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu hráškově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/HRAS
lurex zelena
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v zeleném odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/ZELENA
teplakovina kaktus
279 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kaktusové zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP280/KAKTUS
teplakovina zelena melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu zeleného melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290//ZELENM
teplakovina lahvove zelena
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lahvově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/LAHZ
teplakovina forest green
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu forest green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FORGREEN
teplakovina jungle green
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jungle green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/JUNGLEG
teplakovina army
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v army odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ARMY
teplakovina khaki
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v khaki odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KHAKI
teplakovina oliva
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v olivovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/OLIVA
teplakovina dusty green
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu dusty green s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/DUSTYG
teplakovina bila kava
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ecru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BIKA
teplakovina piskova
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pískovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/PISEK
lurex hortice
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v hořčicovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/HORCICE
teplakovina velbloud
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu velbloud s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VELB
teplakovina mocca spec
od 249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MOCCA
teplakovina karamel
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v karamelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KARAM
teplakovina skorice melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu skořicového melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SKORM
teplakovina mlecna cokolada
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mléčné čokolády s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/MLCOKO
teplakovina čokoláda
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v čokoládovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/COKO
teplakovina tmave hneda
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu brownie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BROWN
teplakovina taupe spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/TAUPE
teplakovina ocelova svetla
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve světle ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/OCELSV
teplakovina ocelova
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/OCEL
lurex tmave modra
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v tmavě modrém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TMMODRA
teplakovina jeans melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jeans melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/JEANSM
lurex svetle seda
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v světle šedém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/SVSEDA
teplakovina svetly melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETM
teplakovina beton
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu beton s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BETON
lurex tmave seda
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v tmavě šedém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TMSEDA
teplakovina tmavy melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/TMASEM
teplakovina grafit melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu grafit melíru s příměsí elastanu a malého podílu polesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/GRAFM
teplakovina modro seda
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v modrošedém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSE
teplakovina černá
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v černém odstínu s příměsí elastanu , s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/CERNA
lurex cerna
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v černém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou, takže...

TT280/CERNA
85 položek celkem

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení