Teplákovina

vzornik
120 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZORNIK
vzorek
5 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZ/BIL
mockup poukazka latky celorocni eshop
od 500 Kč / ks

Chcete svým blízkým, kteří jsou šicími nadšenci, udělat radost? Kupte jim dárkovou poukázku na nákup látek v e-shopu FUNNY-BUNNY.

POU/500
teplakovina zlata
299 Kč / metr

Nepočesaná teplákovina s aplikovanou zlatou fólií posune váš outfit o level výš! Je ideální pro různé doplňky nebo vsadky.

TZ250/ZLATA
teplakovina bila
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu bílé s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BILA
teplakovina smetana
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu smetanové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMET
teplakovina vanilka
199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu vanilky s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VANIL
teplakovina kanar
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kanárkové žluté s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KANAR
teplakovina zkoutek
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve žloutkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ZLOUTEK
teplakovina kari
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kari s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KARI
teplakovina pomeranc
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pomerančovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/POMER
teplakovina oranzova
199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v oranžovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/ORANZ
teplakovina cihlova
279 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v cihlovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/CIHLA
teplakovina pudr ruz
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu pudrové růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/PUDR
lurex pudr ruz
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v odstínu pudrové růže posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/PUDRR
teplakovina staroruz
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu starorůžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/STARO
teplakovina mauve spec
239 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MAUVE
teplakovina koral melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu korál melír s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KORM
teplakovina dusty pink spec
239 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v dusty...

TNE290/DPINK
lurex dusty pink
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v odstínu dusty pink posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/PUDRR2
lurex ruzova
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v růžovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/RUZOVA
teplakovina baby pink
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby pink s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BPINK
teplakovina ruzova
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/RUZ
teplakovina malina
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MALI
teplakovina granatove jablko
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/GRAJAB
teplakovina losos
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v lososovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/LOSOS
teplakovina brusinka spec
239 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/BRUSIN
teplakovina červená
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v červeném odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/CERV
teplakovina vinova
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve vínovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VINO
teplakovina švestka
259 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve švestkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPE290/SVESTKA
teplakovina lila
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lila s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/LILA
teplakovina fialovy melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ultraviolet melíru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VIOLETM
teplakovina svetly denim melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světlého denimu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETDEM
teplakovina mint
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mint s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MINT
teplakovina svetle fialova
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle fialové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVFIA
teplakovina baby blue
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby blue s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BBLUE
produkt bez fotky
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle modrého melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSEM
teplakovina smouli
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu šmoulí modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SMOULI
teplakovina azurova
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu azurové s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/AZURM
teplakovina chrpa
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu chrpy modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/CHRPA
teplakovina pomnenka
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pomněnkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/POMM
teplakovina kralovsky modra
199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu královské modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KRAMO
teplakovina morsky melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mořského melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MORM
teplakovina tmave modra
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/TMAMO
teplakovina petrolej
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v petrolejovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/PETROL
teplakovina verde
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu verde s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VERDE
teplakovina tyrkys melir
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tyrkys melír s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/TYRKM
teplakovina hraskova
199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu hráškově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/HRAS
teplakovina kaktus
269 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kaktusové zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP280/KAKTUS
teplakovina zelena melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu zeleného melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/ZELENM
teplakovina lahvove zelena
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lahvově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/LAHZ
teplakovina forest green
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu forest green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FORGREEN
teplakovina jungle green
279 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jungle green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/JUNGLEG
teplakovina army
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v army odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ARMY
teplakovina khaki
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v khaki odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KHAKI
teplakovina oliva
199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v olivovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/OLIVA
teplakovina dusty green
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu dusty green s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/DUSTYG
teplakovina bila kava
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ecru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BIKA
teplakovina piskova
279 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pískovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/PISEK
lurex hortice
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v hořčicovém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/HORCICE
teplakovina velbloud
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu velbloud s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VELB
teplakovina mocca spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MOCCA
teplakovina karamel
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v karamelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KARAM
teplakovina skorice melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu skořicového melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SKORM
teplakovina mlecna cokolada
279 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mléčné čokolády s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/MLCOKO
teplakovina čokoláda
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v čokoládovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/COKO
teplakovina tmave hneda
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu brownie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BROWN
teplakovina taupe spec
239 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/TAUPE
teplakovina ocelova svetla
279 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve světle ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/OCELSV
teplakovina ocelova
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/OCEL
lurex tmave modra
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v tmavě modrém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TMMODRA
teplakovina jeans melir
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jeans melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/JEANSM
lurex svetle seda
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v světle šedém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/SVSEDA
teplakovina svetly melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETM
teplakovina beton
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu beton s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BETON
lurex tmave seda
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v tmavě šedém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou,...

TT280/TMSEDA
teplakovina tmavy melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/TMASEM
teplakovina grafit melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu grafit melíru s příměsí elastanu a malého podílu polesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/GRAFM
teplakovina modro seda
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v modrošedém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSE
teplakovina černá
od 199 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v černém odstínu s příměsí elastanu , s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/CERNA
lurex cerna
339 Kč / metr

Třpytivá jednobarevná teplákovina v černém odstínu posune váš outfit o level výš! Díky vyššímu podílu polyesteru teplákovina skvěle drží tvar. Rubovou stranu má počesanou, takže...

TT280/CERNA
81 položek celkem