Jednobarevné teplákoviny počesané a nepočesané

vzorek
5 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZ/BIL
vzornik
120 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZORNIK
mockup poukazka latky celorocni eshop
od 500 Kč / ks

Chcete svým blízkým, kteří jsou šicími nadšenci, udělat radost? Kupte jim dárkovou poukázku na nákup látek v e-shopu FUNNY-BUNNY.

POU/500
teplakovina bila
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu bílé s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BILA
teplakovina smetana
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu smetanové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMET
karo smetana
249 Kč / metr

Poctivá károvaná teplákovina ve smetanovém odstínu s příměsí PES a elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na šaty, mikiny, šátkošály a další vaše oblíbené kousky...

TNPE230/KAROSMET
teplakovina vanilka
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu vanilky s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VANIL
teplakovina kanar
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kanárkové žluté s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KANAR
teplakovina zkoutek
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve žloutkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ZLOUTEK
teplakovina kari
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kari s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KARI
teplakovina pomeranc
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pomerančovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/POMER
teplakovina oranzova
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v oranžovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/ORANZ
teplakovina cihlova
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v cihlovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/CIHLA
aprikot
289 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v aprikot odstínu s větším podílem polyesteru v počesané variantě z rubové strany.

TPP320/APRIKOT
teplakovina pudr ruz
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu pudrové růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/PUDR
teplakovina staroruz
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu starorůžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/STARO
teplakovina mauve spec
od 249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MAUVE
teplakovina koral melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu korál melír s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KORM
teplakovina dusty pink spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v dusty...

TNE290/DPINK
teplakovina baby pink
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby pink s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BPINK
teplakovina ruzova
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/RUZ
teplakovina malina
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MALI
teplakovina granatove jablko
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/GRAJAB
teplakovina losos
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v lososovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/LOSOS
old rose
289 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v old rose odstínu s větším podílem polyesteru v počesané variantě z rubové strany.

TPP320/OLDROSE
teplakovina brusinka spec
od 249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/BRUSIN
teplakovina červená
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v červeném odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/CERV
teplakovina vinova
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve vínovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VINO
teplakovina fuchsie
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu fuchsie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FUCHS
teplakovina švestka
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve švestkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SVESTKA
teplakovina lila
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lila s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/LILA
teplakovina fialovy melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ultraviolet melíru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VIOLETM
teplakovina svetly denim melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světlého denimu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETDEM
teplakovina mint
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mint s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MINT
teplakovina svetle fialova
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle fialové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVFIA
teplakovina baby blue
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby blue s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BBLUE
teplakovina dots azureblue gold
279 Kč / metr

Puntíková teplákovina v azure blue odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AZUREB-DOT
teplakovina dots azureblue
219 Kč / metr

Teplákovina v azure blue odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AZUREB
teplakovina dots aquamarine
219 Kč / metr

Teplákovina v aquamarine odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AQUAM
teplakovina smouli
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu šmoulí modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMOULI
teplakovina azurova
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu azurové s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/AZURM
teplakovina chrpa
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu chrpy modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/CHRPA
teplakovina kralovsky modra
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu královské modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KRAMO
teplakovina morsky melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mořského melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MORM
modrocerveny mramor
289 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v modročerveném mramorovém odstínu s větším podílem polyesteru v počesané variantě z rubové strany.

TPP320/MCMRAM
teplakovina holubi modr
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu holubí modři s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/HOLUBM
teplakovina tmave modra
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/TMAMO
teplakovina petrolej
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v petrolejovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/PETROL
teplakovina verde
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu verde s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VERDE
teplakovina tyrkys melir
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tyrkys melír s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/TYRKM
teplakovina hraskova
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu hráškově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/HRAS
grass green spec
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v grass green odstínu s větším podílem polyesteru v počesané variantě z rubové strany.

TNE290/GRASSG
teplakovina zelena melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu zeleného melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290//ZELENM
teplakovina lahvove zelena
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lahvově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/LAHZ
teplakovina jungle green
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jungle green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/JUNGLEG
karo zelena
249 Kč / metr

Poctivá károvaná teplákovina v zeleném odstínu s příměsí PES a elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na šaty, mikiny, šátkošály a další vaše oblíbené kousky v...

TNPE230/KAROZELEN
teplakovina forest green
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu forest green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FORGREEN
teplakovina army
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v army odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ARMY
teplakovina khaki
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v khaki odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KHAKI
teplakovina oliva
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v olivovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/OLIVA
teplakovina bila kava
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ecru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BIKA
teplakovina piskova
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pískovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/PISEK
teplakovina velbloud
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu velbloud s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VELB
teplakovina mocca spec
od 249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MOCCA
teplakovina dots late
219 Kč / metr

Teplákovina v latte odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/LATTE
teplakovina karamel
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v karamelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KARAM
teplakovina skorice melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu skořicového melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SKORM
teplakovina mlecna cokolada
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mléčné čokolády s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/MLCOKO
teplakovina čokoláda
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v čokoládovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/COKO
teplakovina tmave hneda
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu brownie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BROWN
teplakovina taupe spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/TAUPE
teplakovina modrosedy melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle modrého melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSEM
teplakovina ocelova svetla
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve světle ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/OCELSV
teplakovina ocelova
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/OCEL
teplakovina jeans melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jeans melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/JEANSM
teplakovina svetly melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETM
teplakovina beton
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu beton s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BETON
teplakovina tmavy melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/TMASEM
teplakovina grafit melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu grafit melíru s příměsí elastanu a malého podílu polesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/GRAFM
teplakovina modro seda
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v modrošedém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSE
teplakovina černá
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v černém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE230/CERNA
81 položek celkem
Zpět do obchodu