Jednobarevné teplákoviny počesané a nepočesané

vzorek
5 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZ/BIL
vzornik
120 Kč / ks

Porovnávejte a kombinujte barvičky teplákoviny, nápletů a úpletů přesně podle vašich představ!

VZORNIK
mockup poukazka latky celorocni eshop
od 500 Kč / ks

Chcete svým blízkým, kteří jsou šicími nadšenci, udělat radost? Kupte jim dárkovou poukázku na nákup látek v e-shopu FUNNY-BUNNY.

POU/500
teplakovina bila
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu bílé s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BILA
teplakovina smetana
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu smetanové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMET
teplakovina vanilka
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu vanilky s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VANIL
teplakovina kanar
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kanárkové žluté s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KANAR
teplakovina zkoutek
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve žloutkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ZLOUTEK
karo zluta
249 Kč / metr

Poctivá károvaná teplákovina v žlutém odstínu s příměsí PES a elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na šaty, mikiny, šátkošály a další vaše oblíbené kousky v...

TNPE230/KAROZLUTA
teplakovina kari
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu kari s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KARI
teplakovina pomeranc
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pomerančovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/POMER
teplakovina oranzova
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v oranžovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/ORANZ
teplakovina pudr ruz
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu pudrové růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/PUDR
teplakovina staroruz
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu starorůžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/STARO
teplakovina mauve spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MAUVE
teplakovina koral melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu korál melír s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KORM
teplakovina dusty pink spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v dusty...

TNE290/DPINK
teplakovina baby pink
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby pink s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BPINK
teplakovina ruzova
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu růžové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/RUZ
teplakovina malina
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MALI
teplakovina granatove jablko
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu maliny s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/GRAJAB
teplakovina dots bubblegum
219 Kč / metr

Teplákovina v bubblegum odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/BUBBLEG
teplakovina dots bubblegum gold
279 Kč / metr

Puntíková teplákovina v bubblegum odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/BUBBLEG-DOT
teplakovina losos
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v lososovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/LOSOS
teplakovina brusinka spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/BRUSIN
teplakovina červená
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v červeném odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/CERV
karo cervena
249 Kč / metr

Poctivá károvaná teplákovina v červeném odstínu s příměsí PES a elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na šaty, mikiny, šátkošály a další vaše oblíbené kousky v...

TNPE230/KAROCERV
teplakovina vinova
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve vínovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VINO
teplakovina fuchsie
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu fuchsie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FUCHS
teplakovina švestka
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve švestkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/SVESTKA
teplakovina lila
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lila s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/LILA
teplakovina fialovy melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ultraviolet melíru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VIOLETM
teplakovina svetly denim melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světlého denimu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETDEM
teplakovina mint
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mint s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/MINT
teplakovina svetle fialova
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle fialové s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVFIA
teplakovina baby blue
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu baby blue s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BBLUE
teplakovina dots azureblue gold
279 Kč / metr

Puntíková teplákovina v azure blue odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AZUREB-DOT
teplakovina dots aquamarine gold
279 Kč / metr

Puntíková teplákovina v aquamarine odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AQUAM-DOT
teplakovina dots aquamarine
219 Kč / metr

Teplákovina v aquamarine odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/AQUAM
teplakovina smouli
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu šmoulí modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SMOULI
teplakovina azurova
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu azurové s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/AZURM
teplakovina chrpa
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu chrpy modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/CHRPA
teplakovina pomnenka
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pomněnkovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/POMM
teplakovina kralovsky modra
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu královské modré s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/KRAMO
teplakovina morsky melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu mořského melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MORM
teplakovina tmave modra
219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě modré s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/TMAMO
teplakovina petrolej
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v petrolejovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/PETROL
teplakovina verde
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu verde s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/VERDE
teplakovina tyrkys melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tyrkys melír s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/TYRKM
teplakovina hraskova
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu hráškově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/HRAS
teplakovina zelena melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu zeleného melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290//ZELENM
teplakovina lahvove zelena
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu lahvově zelené s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/LAHZ
teplakovina jungle green
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jungle green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/JUNGLEG
karo zelena
249 Kč / metr

Poctivá károvaná teplákovina v zeleném odstínu s příměsí PES a elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na šaty, mikiny, šátkošály a další vaše oblíbené kousky v...

TNPE230/KAROZELEN
teplakovina forest green
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu forest green s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/FORGREEN
teplakovina army
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v army odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/ARMY
teplakovina khaki
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v khaki odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KHAKI
teplakovina oliva
209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v olivovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/OLIVA
teplakovina dusty green
249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu dusty green s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/DUSTYG
teplakovina bila kava
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu ecru s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BIKA
teplakovina piskova
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v pískovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/PISEK
teplakovina velbloud
od 209 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu velbloud s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/VELB
teplakovina mocca spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/MOCCA
teplakovina dots late gold
279 Kč / metr

Puntíková teplákovina v latte odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/LATTE-DOT
teplakovina karamel
od 249 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v karamelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/KARAM
teplakovina čokoláda
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v čokoládovém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/COKO
teplakovina tmave hneda
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu brownie s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/BROWN
teplakovina taupe spec
249 Kč / metr

Speciálně pro vás - NOVÁ TRENDY BARVA! Spojili jsme své síly s výrobou a vytvořili jsme mimo základní vzorník tento jedinečný odstín. Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu...

TNE290/TAUPE
teplakovina modrosedy melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle modrého melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSEM
teplakovina ocelova svetla
299 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina ve světle ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TPP340/OCELSV
teplakovina ocelova
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v ocelovém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/OCEL
teplakovina jeans melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu jeans melíru s příměsí elastanu a malého podílu polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/JEANSM
teplakovina svetly melir
229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu světle šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/SVETM
karo sedy melir
249 Kč / metr

Poctivá károvaná teplákovina v šedě melírovaném odstínu s příměsí PES a elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na šaty, mikiny, šátkošály a další vaše oblíbené...

TNPE230/KAROSEDM
teplakovina beton
od 239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu beton s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/BETON
teplakovina tmavy melir
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu tmavě šedého melíru s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/TMASEM
teplakovina grafit melir
od 229 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v odstínu grafit melíru s příměsí elastanu a malého podílu polesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE240/GRAFM
teplakovina modro seda
239 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v modrošedém odstínu s příměsí elastanu nebo polyesteru, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE290/MOSE
teplakovina černá
od 219 Kč / metr

Poctivá jednobarevná teplákovina v černém odstínu s příměsí elastanu, s možností výběru počesané či nepočesané rubové strany.

TNE230/CERNA
teplakovina dots black gold
279 Kč / metr

Puntíková teplákovina v černém odstínu s příměsí elastanu s nepočesanou rubovou stranou se výborně hodí na ušití zajímavých kousků do vašeho šatníku.

TNE230/BLACK-DOT
80 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení